Royale kompleksowa obługa przemysłu
zobacz

0 produktów | 0,00 zł

Koszyk

« Wstecz   |   Regulamin

Regulamin

 1. Regulamin Sklepu Online RoYale
 2. Właścicielem Sklepu Online jest firma RoYale.
 3. Zamówienia można składać jedynie poprzez sklep internetowy.
 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 6. Firma RoYale zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 7. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Zamówiony towar powinien zostać dostarczony pod adres punktu odbioru wskazany przez Zamawiającego w terminie do 21 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia.
 9. W przypadku braku towaru w magazynie, Zamawiający jest informowany o tym fakcie, związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia oraz ewentualną zmianą ceny towaru.
 10. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o upoważnienie do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
 11. Należność za zamówiony towar Zamawiający reguluje przelewem (przedpłatą).
 12. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres RoYale. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Jeżeli towar spełna powyższe wymagania zostaje wystawiona faktura korygująca, która następnie listem priorytetowym wysyłana jest do klienta. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, po otrzymaniu której Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.
 13. Podczas dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto firmy RoYale: Konto: Bank Handlowy nr: 52 1240 4751 1111 0000 5515 6576
 14. Towar opuszcza nasz magazyn w ciągu 48 godzin od momentu wpłynięcia zapłaty na nasze konto w przypadku przedpłaty i jest dostarczany w wybrany przez Zamawiającego sposób.
 15. Oferta ważna tylko na terenie Polski.
 16. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z Działem Handlowym - telefon 017 85 63 602 .
 17. Firma RoYale zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Dane osobowe podawane podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.